-------------------------------------------------------------
Иван Сираков                        петък 27.11.2009 г. 22:48
Start list
----------------OE2003 © Stephan Krдmer 2007-----------------

Stno  Chip Name                  YB Club                     Start 


Дълъг  (46)                                

   1 08606 Андрей Абаджиев          Браун тим В.Търново   12:00:00 
   2       Живко Чипев              Бачо Киро Дряново     12:02:00 
   3 08626 Иво Дончев               Браун тим В.Търново   12:04:00 
   4 02604 Валентин Кирилов         Вариант 5 Търговище   12:06:00 
   5 08678 Александър Атанасов      Трапезица В.Търново   12:08:00 
   6       Полина Паскалева         Браун тим В.Търново   12:10:00 
   7 02550 Ивайло Иванов            Вариант 5 Търговище   12:12:00 
   8 02542 Мартина Джулиева         Трапезица В.Търново   12:14:00 
   9       Красимир Рашков          Браун тим В.Търново   12:16:00 
  10 02541 Младен Джулиев           Трапезица В.Търново   12:18:00 
  11 02551 Хюсеин Велиев            Вариант 5 Търговище   12:20:00 
  12       Николай Орлинов          Браун тим В.Търново   12:22:00 
  13       Илиян Павлов             Подем Габрово         12:24:00 
  14 07808 Бойко Рачев              Браун тим В.Търново   12:26:00 
  15 08619 Иван Монев               Феерия Ямбол          12:28:00 
  16 08676 Марияна Атансова         Трапезица В.Търново   12:30:00 
  17 08599 Ива Агова                Браун тим В.Търново   12:32:00 
  18 86677 Кирил Николов            Вариант 5 Търговище   12:34:00 
  19 12987 Чавдар Черников          Браун тим В.Търново   12:36:00 
  20 08685 Апостол Атанасов         Трапезица В.Търново   12:38:00 
  21 08612 Марияна Агова            Браун тим В.Търново   12:40:00 
  22 08680 Григор Караиванов        Трапезица В.Търново   12:42:00 
  23 08600 Марин Марков             Браун тим В.Търново   12:44:00 
  24 08681 Надежда Стоянова         Трапезица В.Търново   12:46:00 
  25 13411 Милен Драгоев            Феерия Ямбол          12:48:00 
  26 08608 Стефания Димитрова       Браун тим В.Търново   12:50:00 
  27 40926 Петър Попункьов          СиниКамъни Сливен     12:52:00 
  28       Ива Златешка             СКО Хемус Троян       12:54:00 
  29       Венцислав Трифонов       Браун тим В.Търново   12:56:00 
  30       Христо Василев           СКО Хемус Троян       12:58:00 
  31 95577 Цветан Тодоров           Браун тим В.Търново   13:00:00 
  32       Васил Станев             СКО Хемус Троян       13:02:00 
  33       Милен Миланов            Сър.гораА2 Стара Заго 13:04:00 
  34       Яна Димитрова            Браун тим В.Търново   13:06:00 
  35       Милен Лалев              СКО Хемус Троян       13:08:00 
  36 02543 Йордан Стоянов           Браун тим В.Търново   13:10:00 
  37       Радостина Цветанова      СКО Хемус Троян       13:12:00 
  38       Мартин Бърдаров          Браун тим В.Търново   13:14:00 
  39 08546 Стоян Господинов         Вариант 5 Търговище   13:16:00 
  40 08588 Кольо Тодоров            Сър.гораА2 Стара Заго 13:18:00 
  41 12878 Елеонора Николова        Подем Габрово         13:20:00 
  42       Vacant                   Vacant                13:22:00 
  43       Vacant                   Vacant                13:24:00 
  44       Vacant                   Vacant                13:26:00 
  45       Vacant                   Vacant                13:28:00 
  46       Vacant                   Vacant                13:30:00 



Къс  (40)                                  

  47 49195 Александрина Илияно      Вариант 5 Търговище   12:00:00 
  48 12999 Десислава Стоянова       Браун тим В.Търново   12:01:00 
  49 12673 Петя Иванова             Вариант 5 Търговище   12:02:00 
  50 08677 Елица Атанасова          Трапезица В.Търново   12:03:00 
  51 13412 Цветомила Драгоева       Феерия Ямбол          12:04:00 
  52 12855 Галин Николов            Браун тим В.Търново   12:05:00 
  53 12677 Пенко Славов             Трапезица В.Търново   12:06:00 
  54       нелина пеновска          СКО Хемус Троян       12:07:00 
  55 08611 Апостол Чешмеджиев       Браун тим В.Търново   12:08:00 
  56 12710 Викто Емануил Илиян      Трапезица В.Търново   12:09:00 
  57       Катерина Нанкова         Браун тим В.Търново   12:10:00 
  58 12964 Стефан Драшков           Подем Габрово         12:11:00 
  59       Даниел Димитров          Браун тим В.Търново   12:12:00 
  60 12946 Александрина Илияно      Подем Габрово         12:13:00 
  61 08607 Валентин Йотов           Браун тим В.Търново   12:14:00 
  62 07392 Калина Драшкова          Подем Габрово         12:15:00 
  63       преслава павлова         СКО Хемус Троян       12:16:00 
  64 12699 Дияна Панайотова         Браун тим В.Търново   12:17:00 
  65 12617 Валентин Шишков          Трапезица В.Търново   12:18:00 
  66 12888 Елена Николова           Браун тим В.Търново   12:19:00 
  67 12615 Калина Петкова           Трапезица В.Търново   12:20:00 
  68       стефани георгиева        СКО Хемус Троян       12:21:00 
  69 12613 Ралина Стоянова          Браун тим В.Търново   12:22:00 
  70       Радослава Стоянова       Бачо Киро Дряново     12:23:00 
  71       моника костова           СКО Хемус Троян       12:24:00 
  72 12947 Найден Найденов          Подем Габрово         12:25:00 
  73       Манол Миланов            Сър.гораА2 Стара Заго 12:26:00 
  74       борислава райкова        СКО Хемус Троян       12:27:00 
  75 12984 Елица Изворова           Подем Габрово         12:28:00 
  76       вяра данчева             СКО Хемус Троян       12:29:00 
  77 12973 Мартин Пенчев            Подем Габрово         12:30:00 
  78       ивон балуши              СКО Хемус Троян       12:31:00 
  79 12957 Цветан Иванов            Подем Габрово         12:32:00 
  80       лора христова            СКО Хемус Троян       12:33:00 
  81 12391 Димана Маринова          Подем Габрово         12:34:00 
  82       Vacant                   Vacant                12:35:00 
  83       Vacant                   Vacant                12:36:00 
  84       Vacant                   Vacant                12:37:00 
  85       Vacant                   Vacant                12:38:00 
  86       Vacant                   Vacant                12:39:00 



Среден  (55)                               

  87       Димана Димова            Браун тим В.Търново   12:00:00 
  88       Стоянка Тодорова         Сър.гораА2 Стара Заго 12:02:00 
  89       Венцислав Гуглев         Браун тим В.Търново   12:04:00 
  90       Николай Пламенов         Бачо Киро Дряново     12:06:00 
  91 12915 Илиян Павлов             Вариант 5 Търговище   12:08:00 
  92 12727 Станислав Илиев          Браун тим В.Търново   12:10:00 
  93 12882 Марияна Жечева           Феерия Ямбол          12:12:00 
  94 08615 Иван Ангелов             Браун тим В.Търново   12:14:00 
  95 12807 Николай Видов            Вариант 5 Търговище   12:16:00 
  96 08601 Емилиян Коцев            Браун тим В.Търново   12:18:00 
  97 13415 Лидия Николова           Подем Габрово         12:20:00 
  98 12202 Диан Бонев               Вариант 5 Търговище   12:22:00 
  99 08613 Снежана Кадиева          Браун тим В.Търново   12:24:00 
 100       габриела костова         СКО Хемус Троян       12:26:00 
 101 08616 Цветомила Кадиева        Браун тим В.Търново   12:28:00 
 102 12988 Цветанка Добрева         Бачо Киро Дряново     12:30:00 
 103 08604 Велина Терзиева          Браун тим В.Търново   12:32:00 
 104       Александър Миндев        Бачо Киро Дряново     12:34:00 
 105 08602 Петко Милев              Браун тим В.Търново   12:36:00 
 106       Пенчо Пенев              Бачо Киро Дряново     12:38:00 
 107 08617 Николай Стоев            Браун тим В.Търново   12:40:00 
 108 12203 Александър Александ      Вариант 5 Търговище   12:42:00 
 109       Александър Топалов       Браун тим В.Търново   12:44:00 
 110       калоян стоянов           СКО Хемус Троян       12:46:00 
 111 08603 Димитър Дамянов          Браун тим В.Търново   12:48:00 
 112       Михаил Черногоров        Сър.гораА2 Стара Заго 12:50:00 
 113 08605 Кристияна Гецова         Браун тим В.Търново   12:52:00 
 114 12205 Георги Георгиев          Вариант 5 Търговище   12:54:00 
 115 12856 Петя Димитрова           Браун тим В.Търново   12:56:00 
 116 13413 Минчо Рачев              Бачо Киро Дряново     12:58:00 
 117 12610 Камелия Тодорова         Браун тим В.Търново   13:00:00 
 118 12821 Добри Добрев             Бачо Киро Дряново     13:02:00 
 119       Момчил Василев           Браун тим В.Търново   13:04:00 
 120 12732 Христо Николаев          Подем Габрово         13:06:00 
 121 12922 Димитър Желязков         Феерия Ямбол          13:08:00 
 122       Петър Илчев              Сър.гораА2 Стара Заго 13:10:00 
 123 12722 Маргарита Тодорова       Браун тим В.Търново   13:12:00 
 124       Мартин Маринов           Бачо Киро Дряново     13:14:00 
 125 09593 Яна Николова             Подем Габрово         13:16:00 
 126 12783 Веселина Желязкова       Феерия Ямбол          13:18:00 
 127       Нено Илиев               Бачо Киро Дряново     13:20:00 
 128       мартин нанков            СКО Хемус Троян       13:22:00 
 129 12681 Веселин Попов            Бачо Киро Дряново     13:24:00 
 130 08595 Александра Николова      Подем Габрово         13:26:00 
 131       Матей Йорданов           Сър.гораА2 Стара Заго 13:28:00 
 132 08660 Бояна Илиянова           Подем Габрово         13:30:00 
 133       Мариян Ноев              Бачо Киро Дряново     13:32:00 
 134       Vacant                   Vacant                13:34:00 
 135 08610 Антония Тодорова         Браун тим В.Търново   13:36:00 
 136       Ивелина Атанасова        Бачо Киро Дряново     13:38:00 
 137       Vacant                   Vacant                13:40:00 
 138       Косара Ботева            Бачо Киро Дряново     13:42:00 
 139       Vacant                   Vacant                13:44:00 
 140       Vacant                   Vacant                13:46:00 
 141       Vacant                   Vacant                13:48:00